Reklama

Designed by:

DARMOWE KOLOROWANKI DLA DZIECI: POSTACIE Z BAJEK

Zapraszamy do świata bajek. Świata wróżek, elfów i rycerzy. Spotkasz tu Kopciuszka, skrzata i inne bajkowe postacie. Twoje dziecko na pewno je polubi. Ty zaś możesz potraktować je jako szablony przy tworzeniu ozdób na okna techniką Window Art.

Wskazówki do drukowania: ponieważ drukowanie kolorowanki dla dzieci wprost z przeglądarki internetowej może doprowadzić do ucięcia jej marginesów, proponujemy, aby po kliknieciu w jedną z miniatur poniżej zgrać kolorowankę na własny komputer. Aby to zrobić klikamy w obrazek prawym guzikiem myszy, wybieramy z menu "Zapisz obraz jako". Nastepnie otwieramy (w systemie Windows) katalog, do którego zgraliśmy obrazek, klikamy w jego ikonkę prawym guzikiem myszy i wybieramy z menu "drukuj obraz". Następnie postępujemy zgodnie z instrukcjami systemu.

[Rozmiar: 7497 bajtów]
Kopciuszek 1
[Rozmiar: 7497 bajtów]
Kopciuszek 2
[Rozmiar: 7497 bajtów]
Kopciuszek 3
[Rozmiar: 7497 bajtów]
Kopciuszek 4
[Rozmiar: 7497 bajtów]
Kopciuszek 5
[Rozmiar: 11350 bajtów]
Elf
[Rozmiar: 11245 bajtów]
Elfowa wróżka
[Rozmiar: 9462 bajtów]
Wróżka
[Rozmiar: 9630 bajtów]
mały elf
[Rozmiar: 9606 bajtów]
małe wróżki
[Rozmiar: 10351 bajtów]
tańczące dzieci
[Rozmiar: 2294 bajtów]
jednorożec
[Rozmiar: 2047 bajtów]
Skrzat
[Rozmiar: 4184 bajtów]
Dawid i Goliat
[Rozmiar: 11205 bajtów]
Król i doradca
[Rozmiar: 11023 bajtów]
miecz w kamieniu
[Rozmiar: 10379 bajtów]
Rycerz przed zamkiem
[Rozmiar: 2507 bajtów]
Wojownik
[Rozmiar: 10540 bajtów]
Rycerz na koniu
[Rozmiar: 10303 bajtów]
zachodzące słońce

Zgodnie z informacjami, które posiadamy, wszystkie powyższe kolorowanki dla dzieci są typu "public domain" oraz "royalty free" i nie są obłozone prawami autorskimi. Jeśli jednak posiadasz informacje, że wykorzystanie którejkolwiek z tych kolorowanek jest ograniczone prawami autorskimi - poinformuj nas niezwłocznie, byśmy mogli ją usunąć z tej strony.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/darmowe_kolorowanki_dla_dzieci_postacie_z_bajek.shtml">DARMOWE KOLOROWANKI DLA DZIECI: POSTACIE Z BAJEK</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/darmowe_kolorowanki_dla_dzieci_postacie_z_bajek.shtml]DARMOWE KOLOROWANKI DLA DZIECI: POSTACIE Z BAJEK[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców