Reklama

Designed by:

DARMOWE KOLOROWANKI DLA DZIECI: ZWIERZĘTA NA FARMIE

Zapraszamy do odwiedzenia farmy :-) Na Twoje dziecko czekają już piesek, świnka i krówki. Pogalopuj na koniu, poznaj koziołka i psotne kotki. Wydrukuj według poniższych wskazówek kolorowanki i daj dziecku - będzie mieć wspaniałą zabawę :-)

Wskazówki do drukowania: ponieważ drukowanie kolorowanki dla dzieci wprost z przeglądarki internetowej może doprowadzić do ucięcia jej marginesów, proponujemy, aby po kliknieciu w jedną z miniatur poniżej zgrać kolorowankę na własny komputer. Aby to zrobić klikamy w obrazek prawym guzikiem myszy, wybieramy z menu "Zapisz obraz jako". Nastepnie otwieramy (w systemie Windows) katalog, do którego zgraliśmy obrazek, klikamy w jego ikonkę prawym guzikiem myszy i wybieramy z menu "drukuj obraz". Następnie postępujemy zgodnie z instrukcjami systemu.

[Rozmiar: 8397 bajtów]
dziewczyna i koń
[Rozmiar: 10322 bajtów]
kocięta w koszyku
[Rozmiar: 10059 bajtów]
koń
[Rozmiar: 9908 bajtów]
kot i pies
[Rozmiar: 10221 bajtów]
koń galopuje
[Rozmiar: 9733 bajtów]
krowa z nagrodą
[Rozmiar: 10414 bajtów]
królik
[Rozmiar: 9283 bajtów]
kotka
[Rozmiar: 10081 bajtów]
kotek i piłka
[Rozmiar: 10653 bajtów]
dziecko i piesek
[Rozmiar: 9776 bajtów]
koń i jeździec
[Rozmiar: 10261 bajtów]
kaczka
[Rozmiar: 501 bajtów]
krowa
[Rozmiar: 10613 bajtów]
koziołek
[Rozmiar: 10333 bajtów]
kot kradnie rybę
[Rozmiar: 731 bajtów]
świnka

Zgodnie z informacjami, które posiadamy, wszystkie powyższe kolorowanki dla dzieci są typu "public domain" oraz "royalty free" i nie są obłozone prawami autorskimi. Jeśli jednak posiadasz informacje, że wykorzystanie którejkolwiek z tych kolorowanek jest ograniczone prawami autorskimi - poinformuj nas niezwłocznie, byśmy mogli ją usunąć z tej strony.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/darmowe_kolorowanki_dla_dzieci_zwierzeta_farma.shtml">DARMOWE KOLOROWANKI DLA DZIECI: ZWIERZĘTA NA FARMIE</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/darmowe_kolorowanki_dla_dzieci_zwierzeta_farma.shtml]DARMOWE KOLOROWANKI DLA DZIECI: ZWIERZĘTA NA FARMIE[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców