Reklama

Designed by:

DZIECIĘCE KARTKI NA BOŻE NARODZENIE

Twoje dziecko, jeśli je o to poprosisz, na pewno chętnie pomoże we współtworzeniu świątecznych kartek. Nawet nieco nieporadnie wykonane przez nie rysunki betlejemskiej szopki lub kolorowej choinki po zeskanowaniu lub sfotografowaniu cyfrowym aparatem fotograficznym i prostym obrobieniu w programie graficznym, mogą się stać podstawą do zrobienia niepowtarzalnej kartki świątecznej (oryginał w końcu jest zbyt cenny by puszczać go w świat). Taka pocztówka zachwyci nie tylko babcię i dziadka, a Twojemu dziecku da poczucie bycia ważnym i potrzebnym. Jeśli Twoja pociecha potrafi rysować w prostych programach graficznych takich jak 'Paint', również i te prace mogą po wydrukowaniu stać się uroczą kartką bożonarodzeniową.

Twoje dziecko może być nie tylko twórcą świątecznej kartki, ale też osobą na niej uwiecznioną. Zrób mu zdjęcie w czasie świątecznego szykowania zabawek z papieru lub masy solnej, pierniczków czy oglądania bombek i świątecznych łańcuchów. Oczywiście musisz i dziecko i miejsce, w którym zamierzasz robić zdjęcia odpowiednio przygotować. Dziecko ładnie ubierz (tak, by kolorystycznie pasowało do świątecznych elementów, które znajdą się na zdjęciu). Przygotuj kolorowe ozdoby bożonarodzeniowe czy też inne świąteczne przedmioty, którymi bezpiecznie zajmie się Twoje dziecko w czasie fotografowania. Postaraj się również o w miarę jednolite i nierozpraszające tło (możesz np. rozciągnąć na ścianie prześcieradło jednobarwne lub z prostymi wzorami lub zasłonę).

Zobacz jak wyglądają takie zdjęcia zrobione przez miłośników dziecięcej fotografii:

http://www.hollanda.nst.pl./thumbnail.htm?gal=6 http://www.hollanda.nst.pl./thumbnail.htm?gal=5

Jeśli dzieci nie mają ochoty na zabawę w pozowanie, zaproponuj im ułożenie 'świątecznej martwej natury' z różnych bożonarodzeniowych ozdób w tym tych, wykonanych przez córeczkę czy synka. Papierowe łańcuchy czy ozdoby z masy solnej, bombki i gałązki choinkowe na pewno same z kadru nie uciekną, a ich układaniem sprawisz sobie i dziecku dużo radości.

 
dziecięca kartka świąteczna

Zobacz też:
Kartki na Boże Narodzenie
Pomysły na kartki świąteczne

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/dzieciece_kartki_na_boze_narodzenie.shtml">DZIECIĘCE KARTKI NA BOŻE NARODZENIE</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/dzieciece_kartki_na_boze_narodzenie.shtml]DZIECIĘCE KARTKI NA BOŻE NARODZENIE[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców