Reklama

Designed by:

DZIECI I RODZINA: DLA DOROSŁYCH

Wakacje z dziećmi w Szwecji - Moda na rodzinne podróżowanie już dawno wykroczyła poza tradycyjne turnusy nad polskim morzem. Dobrym pomysłem na urlop z dziećmi jest wyjazd na południe Szwecji.

[Rozmiar: 8926 bajtów]Twoje dziecko mówi - zobaczcie co potrafię - Mały człowiek poznaje świat i uczy się go każdego dnia - spacerując po parku, obserwując przelatujące nad głową ptaki, bawiąc się z rówieśnikami, budując fortece w piaskownicy lub szałas w ogrodzie. To co dla nas dorosłych jest rzeczą prostą i oczywistą, powoduje u dziecka pojawienie się masy pytań, na które próbuje sobie odpowiedzieć, oraz masę problemów, które musi rozwiązać.

Pomysły na prezent na Dzień Babci i Dziadka - Szukasz pomysłu na oryginalny prezent na Dzień Babci lub Dzień Dziadka? Pomyśl o audiobooku, czyli książce do słuchania. Babcie i dziadkowie często mają słaby wzrok, więc książka dźwiękowa jest rewelacyjnym pomysłem - daje radość obcowania z literaturą, nie męcząc przy tym wzroku.

Teoria kupowania prezentu na święta - Dzielą nas niecałe dwa miesiące do... Wigilii Bożego Narodzenia! W związku z tym świętem zwykliśmy dawać sobie prezenty

Jak zorganizować Pierwszą Komunię Świętą - czyli jak spokojnie przygotować się do jednej z najważniejszych uroczystości w życiu Twojego dziecka.

[Rozmiar: 8926 bajtów]Nie klikaj, jeżeli nie chcesz dowiedzieć się, jak można rozwiązać problemy z teściami...

Akademia familijna - O kursie przygotowującym do trudnego zawodu rodzica.

Przeznaczeni.pl - o strefie ludzi z wartościami, czyli nietypowym serwisie randkowym.


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców