Reklama

Designed by:

JAK ZROBIĆ Z PAPIERU OZDOBNĄ RAMKĘ NA ZDJĘCIA NA DZIEŃ MATKI

Nie masz pomysłu na prezent na Dzień Matki, na dobrą zabawę, lub po prostu na odkrycie w sobie talentu tworzenia? Zdziwisz się jakie wspaniałe rzeczy wyczarujesz ze zwykłej gazety.Przeczytaną gazetę rozdzierasz lub rozcinasz na prostokąty, na przykład 15 x 10 cm. Każdy zwijasz po skosie w cienką rureczkę, a potem ciasno w "ślimaczka" i zabezpieczasz na końcu taśmą klejącą. Z tekturki wycinasz ramkę, w której będzie można umieścić zdjęcie. Na formę naklejasz mocnym klejem (np klejem na gorąco, lub wikolem) "ślimaczki" bardzo ciasno jeden obok drugiego. Kiedy wyschnie spryskujesz złotym lakierem w aerozolu. Teraz możesz umieścić w otworze swoje zdjęcie i masz gotowy prezent na Dzień Matki. Możesz też wyeksponować zdjęcie, które jest Ci szczególnie drogie.


Prace wykonały dzieci w świetlicy szkolnej SP 18 w Tychach pod kierunkiem mgr Bożeny Saczek i mgr Elżbiety Daniel.


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/jak_zrobic_z_papieru_ozdobna_ramka_na_zdjecia_dzien_matki.shtml">JAK ZROBIĆ Z PAPIERU OZDOBNĄ RAMKĘ NA ZDJĘCIA NA DZIEŃ MATKI</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/jak_zrobic_z_papieru_ozdobna_ramka_na_zdjecia_dzien_matki.shtml]JAK ZROBIĆ Z PAPIERU OZDOBNĄ RAMKĘ NA ZDJĘCIA NA DZIEŃ MATKI[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców