Reklama

Designed by:

KALENDARZ ADWENTOWY KOLOROWANKA

Młodszym dzieciom trudno jest czasem wytłumaczyć jak długo muszą jeszcze czekać na te upragnione święta. Cóż dla trzylatka oznacza określenie 'miesiąc', 'dwa tygodnie'? Niewiele. Skoro nawet my, dorośli nie zawsze potrafimy poradzić sobie z upływem czasu, to co dopiero dziecko.

Kalendarz adwentowy pokaże naszemu dziecku w sposób bardzo obrazowy jak długo jeszcze musi czekać na Boże Narodzenie i upragnione świąteczne drzewko, Aniołka, Gwiazdora czy Mikołaja.

Wydrukuj dziecku naszą kolorowankę i twórz z nim kolorowy kalendarz dzień za dniem, przez codzienne malowanie kolejnych domków odpowiadających poszczególnym dniom adwentu, aż do wigilii Bożego Narodzenia.

 
kalendarz adwentowy kolorowanka

Kliknij tutaj by ściągnąć plik .pdf do wydruku

Zobacz tek zrobić kalendarz adwentowy z cukierkami.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/kalendarz_adwentowy_kolorowanka.shtml">KALENDARZ ADWENTOWY KOLOROWANKA</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/kalendarz_adwentowy_kolorowanka.shtml]KALENDARZ ADWENTOWY KOLOROWANKA[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców