Reklama

Designed by:

KARTY Z ALFABETEM DO NAUKI LITEREK

Bawiąc uczyć, a ucząc bawić - nic prostrzego. Kolorowe karty ze zwierzętami pomogą Twojemu dziecku wesoło wkroczyć w świat literek. Każde zwierzę przedstawia odpowiadającą mu literę, która została również mocniej oznaczona w podpisie obrazka.

Wydrukuj wszystkie 3 arkusze na dość grubym papierze i wytnij karty, tak jak zostało to zaznaczone. Możesz też wydrukować arkusze z kartami na zwykłym papierze, nakleić na kolorowy karton, mocno przycisnąć dużą ciężką książką i wyciąć, kiedy klej będzie suchy.

[Rozmiar: 41331 bajtów]

Opracował Tomek


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/karty_z_alfabetem_do_nauki_czytania.shtml">KARTY Z ALFABETEM DO NAUKI LITEREK</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/karty_z_alfabetem_do_nauki_czytania.shtml]KARTY Z ALFABETEM DO NAUKI LITEREK[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców