Reklama

Designed by:

KOLOROWANKI NA BOŻE NARODZENIE

Boże Narodzenie to szczególny czas i stąd chcemy go szczególnie celebrować. Chcemy wczuwać się w jego atmosferę jeszcze nawet w adwencie. Podobnie i z naszymi dziećmi - na długo przed świętami chcą brać się za szykowanie świątecznych ozdób i z utęsknieniem czekają na choinkę. Na pewno nie powinniśmy skupiać się jedynie na wizualnej stronie Świąt, choć i ona ma dla nas duże znaczenie. Niech bożonarodzeniowe dekoracje pomogą nam zauważyć duchowy wymiar tych świąt. Pomóżmy też naszym dzieciom, alby i one nauczyły się go dostrzegać.

W świąteczny czas dzieci chętnie zajmą się kolorowaniem obrazków z Świętą Rodziną, Trzema Królami, aniołkami, choinkami i Mikołajem. Technika dowolna: klasyczne kolorowanie kredkami, malowane farbkami, wyklejanie kolorowym papierem, wyklejanie plasteliną lub malowanie techniką Window Art. Gotową pracą można udekorować dziecięcy pokój lub też po zeskanowaniu rozesłać bliskim w formie świątecznych życzeń.

[Rozmiar: 3913 bajtów]
[Rozmiar: 4687 bajtów]
[Rozmiar: 3781 bajtów]
[Rozmiar: 3224 bajtów]
[Rozmiar: 9804 bajtów]
[Rozmiar: 3400 bajtów]
[Rozmiar: 3856 bajtów]
[Rozmiar: 3301 bajtów]
[Rozmiar: 2982 bajtów]
[Rozmiar: 4891 bajtów]
[Rozmiar: 2393 bajtów]
[Rozmiar: 3439 bajtów]
[Rozmiar: 3911 bajtów]
[Rozmiar: 4701 bajtów]
. .

Wskazówki do drukowania: ponieważ drukowanie kolorowanki dla dzieci wprost z przeglądarki internetowej może doprowadzić do ucięcia jej marginesów, proponujemy, aby po kliknieciu w jedną z miniatur poniżej zgrać kolorowankę na własny komputer. Aby to zrobić klikamy w obrazek prawym guzikiem myszy, wybieramy z menu "Zapisz obraz jako". Następnie otwieramy (w systemie Windows) katalog, do którego zgraliśmy obrazek, klikamy w jego ikonkę prawym guzikiem myszy i wybieramy z menu "drukuj obraz". Następnie postępujemy zgodnie z instrukcjami systemu.

Zobacz jeszcze więcej kolorowanek na Boże Narodzenie.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/kolorowanki_boze_narodzenie.shtml">KOLOROWANKI NA BOŻE NARODZENIE</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/kolorowanki_boze_narodzenie.shtml]KOLOROWANKI NA BOŻE NARODZENIE[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców