Reklama

Designed by:

KOLOROWANKI NA BOŻE NARODZENIE CZĘŚĆ 2

W świąteczny nastrój wprowadzą nasze dzieci kolorowanki ze Świętą Rodziną, Trzema Królami, aniołkami, choinkami i Mikołajem. Technika wykonania dowolna: klasyczne kolorowanie kredkami, malowane farbkami, wyklejanie kolorowym papierem, wyklejanie plasteliną lub malowanie techniką Window Art. Gotową pracą powieście w dziecięcym pokoju lub też po zeskanujcie i roześlijcie bliskim w formie świątecznych życzeń.

[Rozmiar: 2109 bajtów]
[Rozmiar: 2917 bajtów]
[Rozmiar: 5307 bajtów]
[Rozmiar: 2184 bajtów]
[Rozmiar: 6118 bajtów]
[Rozmiar: 3314 bajtów]
[Rozmiar: 4032 bajtów]
[Rozmiar: 2981 bajtów]
[Rozmiar: 3487 bajtów]
[Rozmiar: 4354 bajtów]
[Rozmiar: 3787 bajtów]
[Rozmiar: 3978 bajtów]
[Rozmiar: 3780 bajtów]
[Rozmiar: 3297 bajtów]
. .

Wskazówki do drukowania: ponieważ drukowanie kolorowanki dla dzieci wprost z przeglądarki internetowej może doprowadzić do ucięcia jej marginesów, proponujemy, aby po kliknieciu w jedną z miniatur poniżej zgrać kolorowankę na własny komputer. Aby to zrobić klikamy w obrazek prawym guzikiem myszy, wybieramy z menu "Zapisz obraz jako". Następnie otwieramy (w systemie Windows) katalog, do którego zgraliśmy obrazek, klikamy w jego ikonkę prawym guzikiem myszy i wybieramy z menu "drukuj obraz". Następnie postępujemy zgodnie z instrukcjami systemu.

Zobacz jeszcze więcej kolorowanek na Boże Narodzenie.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/kolorowanki_boze_narodzenie_czesc_2.shtml">KOLOROWANKI NA BOŻE NARODZENIE CZĘŚĆ 2</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/kolorowanki_boze_narodzenie_czesc_2.shtml]KOLOROWANKI NA BOŻE NARODZENIE CZĘŚĆ 2[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców