Reklama

Designed by:

KOLOROWANKI DLA DZIECI: DZIKIE ZWIERZĘTA

Poznajcie dzikie zwierzęta puszcz i lasów. Jeleń, łoś, niedźwiedź, ryś, kojot i inne zwierzęta czekają, by zaprzyjaźnić się z Twoim dzieckiem.

Wskazówki do drukowania: ponieważ drukowanie kolorowanki dla dzieci wprost z przeglądarki internetowej może doprowadzić do ucięcia jej marginesów, proponujemy, aby po kliknieciu w jedną z miniatur poniżej zgrać kolorowankę na własny komputer. Aby to zrobić klikamy w obrazek prawym guzikiem myszy, wybieramy z menu "Zapisz obraz jako". Nastepnie otwieramy (w systemie Windows) katalog, do którego zgraliśmy obrazek, klikamy w jego ikonkę prawym guzikiem myszy i wybieramy z menu "drukuj obraz". Następnie postępujemy zgodnie z instrukcjami systemu.

[Rozmiar: 4670 bajtów]
bóbr
[Rozmiar: 11478 bajtów]
jeleń
[Rozmiar: 11241 bajtów]
kojot
[Rozmiar: 11366 bajtów]
lis
[Rozmiar: 11239 bajtów]
wilk
[Rozmiar: 11206 bajtów]
lis
[Rozmiar: 11474 bajtów]
szop
[Rozmiar: 11537 bajtów]
ryś
[Rozmiar: 10559 bajtów]
niedźwiedź
[Rozmiar: 11284 bajtów]
wiewiórka
[Rozmiar: 10020 bajtów]
bóbr
[Rozmiar: 10944 bajtów]
łoś

Zgodnie z informacjami, które posiadamy, wszystkie powyższe kolorowanki dla dzieci są typu "public domain" oraz "royalty free" i nie są obłozone prawami autorskimi. Jeśli jednak posiadasz informacje, że wykorzystanie którejkolwiek z tych kolorowanek jest ograniczone prawami autorskimi - poinformuj nas niezwłocznie, byśmy mogli ją usunąć z tej strony.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/kolorowanki_dla_dzieci_dzikie_zwierzeta.shtml">KOLOROWANKI DLA DZIECI: DZIKIE ZWIERZĘTA</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/kolorowanki_dla_dzieci_dzikie_zwierzeta.shtml]KOLOROWANKI DLA DZIECI: DZIKIE ZWIERZĘTA[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców