Reklama

Designed by:

KOLOROWANKI DLA DZIECI - KATOLICKIE OBRAZKI

Kolorowanki są bardzo rozwijającym zajęciem dla dzieci. Rozwijają umiejętności manualne, uczą precyzji i cierpliwości, do do tego są świetną rozrywką, którą większość dzieciaków uwielbia. Kolorowanki mogą mieć również walory edukacyjne - poprzez połączenie przyjemnego z pożytecznym dostarczać łatwo przyswajalnej wiedzy o otaczającym świecie.

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalny zestaw kolorowanek, z katolickimi motywami religijnymi. Ponieważ każdy obrazek zawiera krótki tekst wyjaśniający znaczenie rysunku, nasze kolorowanki mogą być dobrą pomocą w przekazywaniu czy utrwaleniu naszym pociechom podstaw wiedzy katechizmowej.

Wszystkie kolorowanki są plikami w formacie PDF, dzięki czemu są łatwe do wydrukowania. Do wyświetlenia i wydrukowania w systemach Windows potrzebujemy do nich darmowego programu Adobe Reader, jeśli nie jest zainstalowany, możemy pobrać go tutaj. W systemach zaś Linux i Mac OS nie potrzeba instalować dodatkowego oprogramowania.

[Rozmiar: 4200 bajtów]
[Rozmiar: 3303 bajtów]
[Rozmiar: 2822 bajtów]
[Rozmiar: 5373 bajtów]
[Rozmiar: 3718 bajtów]
[Rozmiar: 3448 bajtów]
[Rozmiar: 3933 bajtów]
[Rozmiar: 3465 bajtów]
[Rozmiar: 4315 bajtów]
[Rozmiar: 4282 bajtów]
   

Opracował Tomek


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/kolorowanki_dla_dzieci_katolickie_obrazki.shtml">KOLOROWANKI DLA DZIECI - KATOLICKIE OBRAZKI</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/kolorowanki_dla_dzieci_katolickie_obrazki.shtml]KOLOROWANKI DLA DZIECI - KATOLICKIE OBRAZKI[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców