Reklama

Designed by:

KOLOROWANKI DLA DZIECI - RÓŻNE

Kolorowanki dla dzieci to rozwijające zajęcie o dużych walorach edukacyjnych. Wyrabia u Twojego dziecka precyzję ruchów, cierpliwość i dokładność. Uczy operowania kolorami oraz technikami plastycznymi, oraz daje nieco wiedzy o świecie, w sposób uproszczony i dopasowany do percepcji dziecka. Jesteśmy pewni, że wydrukowanie paru kolorowanek i zaopatrzenie dziecka w kredki lub farbki sprawi mu wielką frajdę, a Tobie da chwilkę czasu na odpoczynek lub załatwienie pilnych spraw.

Wskazówki do drukowania: ponieważ drukowanie kolorowanki dla dzieci wprost z przeglądarki internetowej może doprowadzić do ucięcia jej marginesów, proponujemy, aby po kliknieciu w jedną z miniatur poniżej zgrać kolorowankę na własny komputer. Aby to zrobić klikamy w obrazek prawym guzikiem myszy, wybieramy z menu "Zapisz obraz jako". Nastepnie otwieramy (w systemie Windows) katalog, do którego zgraliśmy obrazek, klikamy w jego ikonkę prawym guzikiem myszy i wybieramy z menu "drukuj obraz". Następnie postępujemy zgodnie z instrukcjami systemu.

Arka Noego
Arka Noego
Arka Noego 2
Arka Noego 2
Auto
auto
Bałwanek
bałwanek
ciężarówka
ciężarówka
clown
clown
lalka
lalka
pajac
pajac
pastuszek
pastuszek
pisanki
pisanki
trzej królowie
trzej królowie
żaglówka
żaglówka

Zgodnie z informacjami, które posiadamy, wszystkie powyższe kolorowanki dla dzieci są typu "public domain" oraz "royalty free" i nie są obłozone prawami autorskimi. Jeśli jednak posiadasz informacje, że wykorzystanie którejkolwiek z tych kolorowanek jest ograniczone prawami autorskimi - poinformuj nas niezwłocznie, byśmy mogli ją usunąć z tej strony.

Opracował Tomek


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/kolorowanki_dla_dzieci_rozne.shtml">KOLOROWANKI DLA DZIECI - RÓŻNE</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/kolorowanki_dla_dzieci_rozne.shtml]KOLOROWANKI DLA DZIECI - RÓŻNE[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców