Reklama

Designed by:

KOLOROWANKI DLA DZIECI - ZWIERZĘTA część 2

Kolorowanki dla dzieci mogą być świetnym sposobem na wygospodarowanie sobie odrobiny wolnego czasu. Podczas, gdy Twoje pociechy będą zajęte kolorowaniem obrazków, znajdzie się chwilka na spokojne posprzątanie mieszkania albo wypicie kawy i przeczytanie gazety. Większość dzieci uwielbia kolorować. Pozwól im wybrać technikę malarską (kredki ołówkowe, kredki świecowe, pastele, tempera, farby plakatowe lub akwarele, czy nawet wypełnianie wzoru plasteliną). Nie ograniczaj wyobraźni dzieci i pozwól im stosować dowolne kolory i wzory, a zobaczysz, jakie ciekawe prace można wyczarować z tych prostych szablonów.

Poniższe darmowe wzory ze zwierzętami mogą służyć równie dobrze jako wzory do malowania techniką window art, czyli do tworzenia za pomocą specjalnych farb przezroczystych, samoprzylepnych witrażyków, do ozdabiania na przykład szyb okiennych, witryn meblowych itp.

Wskazówki do drukowania: ponieważ drukowanie kolorowanki dla dzieci wprost z przeglądarki internetowej może doprowadzić do ucięcia jej marginesów, proponujemy, aby po kliknieciu w jedną z miniatur poniżej zgrać kolorowankę na własny komputer. Aby to zrobić klikamy w obrazek prawym guzikiem myszy, wybieramy z menu "Zapisz obraz jako". Nastepnie otwieramy (w systemie Windows) katalog, do którego zgraliśmy obrazek, klikamy w jego ikonkę prawym guzikiem myszy i wybieramy z menu "drukuj obraz". Następnie postępujemy zgodnie z instrukcjami systemu.

wesoły miś
wesoły miś
smutny miś
smutny miś
mors
mors
myszka
myszka
ośmiornica
ośmiornica
papuga
papuga
piesek
piesek
ptaszek
ptaszek
rybka
rybka
sowa
sowa
żółw
żółw
żyrafa
żyrafa

Zgodnie z informacjami, które posiadamy, wszystkie powyższe kolorowanki dla dzieci są typu "public domain" oraz "royalty free" i nie są obłozone prawami autorskimi. Jeśli jednak posiadasz informacje, że wykorzystanie którejkolwiek z tych kolorowanek jest ograniczone prawami autorskimi - poinformuj nas niezwłocznie, byśmy mogli ją usunąć z tej strony.

Zobacz też kolorowanki ze zwierzętami część 1 i kolorowanki różne.

Opracował Tomek


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/kolorowanki_dla_dzieci_zwierzeta_czesc_2.shtml">KOLOROWANKI DLA DZIECI - ZWIERZĘTA część 2</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/kolorowanki_dla_dzieci_zwierzeta_czesc_2.shtml]KOLOROWANKI DLA DZIECI - ZWIERZĘTA część 2[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców