Reklama

Designed by:

MASKA KARNAWAŁOWA WSTĄŻKOWO - PAPIEROWA

Jak wykonać prostą maskę karnawałową z papieru i kawałka wstążki? Bardzo prosto :-) Zobacz jak to zrobić krok po kroku :-)


Wydrukuj szablon maski i wytnij go. Przygotuj długi kawałek wstążki i przy pomocy zszywacza do papieru przymocuj go do maski. Teraz zacznij zawijać jak na zdjęciach. By wstążka się nie przesuwała przyczep ją na rogach maski zszywaczem.

Gotową maskę karnawałową możesz ozdobić piórkami, cekinami lub brokatem :-)

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/maska_karnawalowa_wstazka_papierowa.shtml">MASKA KARNAWAŁOWA WSTĄŻKOWO - PAPIEROWA</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/maska_karnawalowa_wstazka_papierowa.shtml]MASKA KARNAWAŁOWA WSTĄŻKOWO - PAPIEROWA[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców