Reklama

Designed by:

MOTYLE - KOLOROWANKI DLA DZIECI

Wraz ze zbliżającą się wiosną Twoje dziecko też chce, by jego zabawy miały z nią jak najwięcej wspólnego. Wydrukuj mu kolorowanki z motylami. Niech je pokoloruje używając kredek, flamastrów lub farb. Siódma i jedenasta kolorowanka, ze względu na schematyczny rysunek, wspaniale nadaje się by wypełnić je kolorem przy pomocy plasteliny. A może Twoje dziecko wykona ozdobę na szybę i zrobi witraż farbami WindowColor - zwłaszcza piąta kolorowanka (motyl nad kwiatkiem wpisany w koło) będzie się pięknie prezentować na oknie lub lustrze.

Wszystkie kolorowanki są plikami w formacie PDF, dzięki czemu są łatwe do wydrukowania. Do wyświetlenia i wydrukowania w systemach Windows potrzebujemy do nich darmowego programu Adobe Reader, jeśli nie jest zainstalowany, możemy pobrać go tutaj. W systemach zaś Linux i Mac OS nie potrzeba instalować dodatkowego oprogramowania.

dwa motyle
motylek
[Rozmiar: 3688 bajtów]
[Rozmiar: 3970 bajtów]
[Rozmiar: 5074 bajtów]
[Rozmiar: 2982 bajtów]
[Rozmiar: 3504 bajtów]
[Rozmiar: 4396 bajtów]
[Rozmiar: 3738 bajtów]
[Rozmiar: 3620 bajtów]
[Rozmiar: 3521 bajtów]
[Rozmiar: 2237 bajtów]
[Rozmiar: 6404 bajtów]
[Rozmiar: 3053 bajtów]
[Rozmiar: 4306 bajtów]
[Rozmiar: 2797 bajtów]

Zgodnie z informacjami, które posiadamy, wszystkie powyższe kolorowanki dla dzieci są typu "public domain" oraz "royalty free" i nie są obłozone prawami autorskimi. Jeśli jednak posiadasz informacje, że wykorzystanie którejkolwiek z tych kolorowanek jest ograniczone prawami autorskimi - poinformuj nas niezwłocznie, byśmy mogli ją usunąć z tej strony.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/motyle_darmowe_kolorowanki_dla_dzieci.shtml">MOTYLE - KOLOROWANKI DLA DZIECI</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/motyle_darmowe_kolorowanki_dla_dzieci.shtml]MOTYLE - KOLOROWANKI DLA DZIECI[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców