Reklama

Designed by:

OZDOBY WIELKANOCNE - WITRAŻE Z BIBUŁY

Wystarczy gruby kolorowy papier, cienka bibułka, ostre nożyczki, klej i trochę cierpliwości i wyczarujesz piękny papierowy witraż na okno. Znajdziesz tu cztery wyjątkowe wzory na ozdoby okienne z barankiem, kurczakiem, kwiatami i zajączkiem.

[Rozmiar: 49817 bajtów]

Od czego zacząć? Wybierz i wydrukuj jeden z szablonów i przenieś go na kolorowy brystol (jeśli Twoja drukarka to wytrzyma, możesz wydrukować szablon od razu na brystolu). Teraz najtrudniejsze zadanie, bo wymagające dużo cierpliwości, musisz go precyzyjnie wyciąć. Przy detalach możesz wspomagać się ostrym skalpelem, bywa pomocny. Z kolorowej bibułki wytnij owal o pół centymetra mniejszy od powierzchni szablonu. Po lewej stronie szablonu smarujemy klejem (tak by bibuła mocno przylegała zwłaszcza przy brzegach) i przyklejamy bibułę. Kiedy porządnie wyschnie, można już przyczepiać na okno.

Projekty witrażów p. Barbara Boba z Miejskiego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Lędzinach

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/ozdoby_wielkanocne_witraze_z_bibuly.shtml">OZDOBY WIELKANOCNE - WITRAŻE Z BIBUŁY</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/ozdoby_wielkanocne_witraze_z_bibuly.shtml]OZDOBY WIELKANOCNE - WITRAŻE Z BIBUŁY[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców