Reklama

Designed by:

POMYSŁY NA PREZENT NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent na Dzień Babci lub Dzień Dziadka? Pomyśl o audiobooku, czyli książce do słuchania. Babcie i dziadkowie często mają słaby wzrok, więc książka dźwiękowa jest rewelacyjnym pomysłem - daje radość obcowania z literaturą, nie męcząc przy tym wzroku.

Audiobooki dostępne są w formacie mp3. Jeśli dziadek i babcia są skomputeryzowani lub mają odtwarzacz mp3 - będą mogli odsłuchać książkę ze swojego komputera lub skopiować ją na odtwarzacz. Możesz też kupić w prezencie odtwarzacz mp3 (ostatnio bardzo potaniały i jest to wydatek jedynie kilkudziesięciu złotych) i podarować go babci lub dziadkowi z wgranymi książkami do słuchania. Możesz też wypalić płyty CD-ROM z plikami mp3 (jeśli dziadek i babcia posiadają urządzenie grające z płyt w takim formacie) lub utworzyć zwykłe płyty CD audio do słuchania na każdej wieży lub odtwarzaczu.

Jakie książki audio można polecić babci i dziadkowi? Oto nasze rekomendacje:

Jaroslav Hasek: Przygody dobrego wojaka Szwejka - rewelacyjna, pełna humoru książka o wojskowych przygodach praskiego handlarza psami. Nagranie audio obejmuje całość książki i ma prawie 28 godzin długości, więc zapewni obdarowanym wiele miło spędzonych wieczorów.

Edgar Allan Poe: Opowieści Niesamowite - w tłumaczeniu Bolesława Leśmiana. Opowiadania przesycone są tajemnicą i grozą. Bohaterowie ulegają obłąkaniu, dręczą ich przerażające myśli, dziwne sny i wizje. Twórczość Edgara Allana Poe należy do klasyki literatury światowej i cieszy się niesłabnącą popularnością. Nagranie obejmuje 15 opowiadań czytanych przez znakomitego aktora Antoniego Rota. Jego interpretacja aktorska oraz specjalnie skomponowana muzyka wprowadzają słuchaczy w tajemniczy i chwilami przerażający świat prozy Poe’go.

Tadeusz Dołęga-Mostowicz: Kariera Nikodema Dyzmy - Powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Na podstawie tego wybitnego, legendarnego już dzieła powstał niejeden film i serial. „Kariera Nikodema Dyzmy”, którą Dołęga-Mostowicz zadebiutował w roku 1932, to niezwykle odważna satyra na skorumpowane i cyniczne władze II Rzeczpospolitej i warszawskie elity polityczne końca lat 20-tych.

Opracował Tomek


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/pomysly_na_prezent_na_dzien_babci_i_dziadka.shtml">POMYSŁY NA PREZENT NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/pomysly_na_prezent_na_dzien_babci_i_dziadka.shtml]POMYSŁY NA PREZENT NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców