Reklama

Designed by:

PRZEZNACZENI.PL STREFA LUDZI Z WARTOŚCIAMI

Tak zwane serwisy randkowe nie są w polskim internecie niczym nowym. Prowadzi je większość znanych portali internetowych. Jak większość masowych przedsięwzięć komercyjnych - nie stawiają sobie wygórowanych celów. Niezobowiązująca znajomość, czy flirt są standardem. A niektóre portale nie ukrywają, że służą kojarzeniu amatorów i amatorek "przygód".

Serwis przeznaczeni.pl jest inny, gdyż służy jasno określonemu celowi - kojarzeniu małżeństw. Osoby chcące zarejestrować się na stronie powinny być nie tylko stanu wolnego, ale również być otwarte na zawarcie katolickiego związku małżeńskiego i zbudowanie rodziny. Użytkownicy traktują się poważnie - nie ma tu miejsca na flirt bez zobowiązań czy pornografię.

Ponieważ małżeństwo jest sakramentem, a szczęśliwą rodzinę można zbudować jedynie w oparciu o Bożą łaskę, serwis przeznaczeni.pl dużą uwagę przywiązuje do formacji duszpasterskiej. Do dyspozycji członków serwisu są zarówno dwaj doświadczeni księża, jak też obszerne materiały dostępne na stronie www.

Na stronie Strefy dostępne są również informacje przydatne po zawarciu małżeństwa - na temat naturalnych metod planowania rodziny oraz kursów przygotowujących do rodzicielstwa i wychowania dzieci.


 

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/przeznaczeni.shtml">PRZEZNACZENI.PL STREFA LUDZI Z WARTOŚCIAMI</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/przeznaczeni.shtml]PRZEZNACZENI.PL STREFA LUDZI Z WARTOŚCIAMI[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców