Reklama

Designed by:

SZABLONY DO NAUKI PISANIA LITEREK

Ucząc dziecko literek warto sięgać po różnorodne pomoce. Na początek przydadzą się kolorowe karty z literkami, dzięki którym dziecko nauczy się łączyć literki z nazwami różnych zwierząt. W pewnym momencie można też włączyć do nauki szablony, na których dziecko będzie mogło popróbować swoich sił w pisaniu.

Przygotowaliśmy dla Waszych dzieci szablony z wszystkimi literami alfabetu. Każda karta zawiera wzór małej i wielkiej litery, słowo zaczynające się na tą literę, przedstawiający ją obrazek oraz sześć linijek do ćwiczeń kaligraficznych.

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U Y W Z

Można pobrać szablony z pojedynczymi literkami, lub też od razu cały alfabet. Wszystkie szablony są plikami w formacie PDF, dzięki czemu łatwo je wydrukować. Do wyświetlenia i wydrukowania w systemach Windows potrzebujemy do nich darmowego programu Adobe Reader, jeśli nie jest zainstalowany, można pobrać go tutaj. W systemach Linux i Mac OS dodatkowe oprogramowanie nie jest potrzebne.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/dzieci/szablony_do_nauki_pisania_literek.shtml">SZABLONY DO NAUKI PISANIA LITEREK</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/dzieci/szablony_do_nauki_pisania_literek.shtml]SZABLONY DO NAUKI PISANIA LITEREK[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców