Reklama

Designed by:

JAK GOTOWAĆ W KOMBIWARZE I PAROWARZE

Są tacy, którym wydaje się niemożliwe, by potrawy zdrowe były jednocześnie smaczne. Tacy którym niemożliwe wydaje się połączenie zamiłowania do pieczonych, tłustych potraw z zaleceniami lekarzy i dietetyków. Myślę, że wielu z nas udaje się jednak dokonywać w kuchni takich małych "cudów" i gotować wyśmienite dania, których dodatkową zaletą jest też to, że są zdrowe. Niektórym w tym trudnym czasem zadaniu pomagają w domu takie urządzenia jak kombiwar i parowar.

Zarówno kombiwar jak i parowar mają liczne grono fanów. Niektórzy preferują pieczenie poprzez owiewanie potrawy gorącym powietrzem (kombiwar), inni wolą działanie pary wodnej (parowar). Są też i tacy, którzy chwalą sobie połączone działanie termoobiegu i pary wodnej, jakie dają nowoczesne kombiwary. Myślę, że wszyscy miłośnicy kombiwarów i parowarów chętnie zajrzą do książki Georga Ferencsina "Gotowanie w kombiwarze i parowarze".

Książka zawiera kilkadziesiąt przepisów na przekąski, zupy, warzywa i sałatki, dania główne z warzyw, ryb i mięsa oraz deserów. Jest też tu sporo informacji, dla tych, którzy dopiero przyzwyczajają się do szykowania posiłków przy pomocy kombiwara i parowara.

Zachęcam do zapoznania się z darmowym fragmentem książki w którym znajdziecie:
 • szczegółowy wykaz przepisów,
 • orientacyjne temperatury i czas obróbki wybranych potraw w kombiwarze,
 • przepis na makaron z pesto i parmezanem ze smażonymi pomidorkami,
 • przepis na karczek wieprzowy z sosem kminkowym i sufletem z bułki.

 • comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/kuchnia/jak_gotowac_w_kombiwarze_parowarze.shtml">JAK GOTOWAĆ W KOMBIWARZE I PAROWARZE</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/kuchnia/jak_gotowac_w_kombiwarze_parowarze.shtml]JAK GOTOWAĆ W KOMBIWARZE I PAROWARZE[/url]


  Powrót do:

  [Kuchnia] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców