Reklama

 

 

Designed by:


PRZEPIS NA KOMPOT SUSZ

Dla mnie wigilia i święta Bożego Narodzenia zawsze mają smak i niepowtarzalny aromat suszu. Ugotowanie go nie powinno sprawić nawet początkującemu kucharzowi żadnej trudności.

Suszone jabłka, gruszki i śliwki gotujemy w osłodzonej wodzie, aż owoce zmiękną. Gdy kompot nieco przestygnie odcedzamy i podajemy do picia. Owoców z kompotu, nawet jeśli ktoś nie lubi ich jeść, nie wyrzucamy. Można zalać je wodą jeszcze raz (za drugim razem trzeba dać jej nieco mniej, niż za pierwszym) i zagotować ponownie.

Opracowała Ola

Kura Domowa poleca biżuterię z żywicy jubilerskiej i srebra

 

comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/kuchnia/przepis_na_kompot_susz.shtml">PRZEPIS NA KOMPOT SUSZ</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/kuchnia/przepis_na_kompot_susz.shtml]PRZEPIS NA KOMPOT SUSZ[/url]


Powrót do:

[Kuchnia] | [Strona główna]


Reklamy

 

Uwagi

(C) 2005-2015 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców