Reklama

Designed by:

SAVOIR-VIVRE PRZY STOLE, CZYLI JAK NIE NAJEŚĆ SIĘ... WSTYDU!

Dlaczego jemy? By mieć siły i energię - to podstawa. A dlaczego jeszcze? Bo lubimy smaczne potrawy. Bo sprawia nam przyjemność siedzenie przy ładnie nakrytym stole. Bo lubimy przy tym stole spotykać się z najbliższymi osobami. O tak, wspólne posiłki w domowym zaciszu to przyjemność. Są jednak sytuacje, kiedy unoszące się nad talerzem miłe aromaty powodują u nas nie zawsze miłe reakcje. Bo co z tego, że ładnie pachnie, skoro nie wiadomo jak się zabrać do jedzenia...


[Rozmiar: 10880 bajtów]

Jeśli zdarzyło Ci się być w podobnej sytuacji, to wiedz, że "Savoir-vivre przy stole czyli jak nie najeść się... wstydu!" Ute Witt rusza z odsieczą wszystkim "zagubionym" przy restauracyjnym stole. Nie wiesz jak powinno się jeść ślimaki? Jak nakryć do stołu, gdy zamierzasz serwować czterodaniowy posiłek? Jak ubrać się na spotkanie biznesowe? O tym wszystkim poczytaj w darmowym fragmencie książki.


[Rozmiar: 27775 bajtów]

Książka ta będzie wspaniałą pomocą dla wszystkich organizujących przyjęcie weselne, uroczyste obiady rodzinne jak też dla tych, którzy przychodzą z wizytą. Poradzi też co wypada a co nie na przyjęciach zagranicznych w Europie, Ameryce Południowej i Północnej, Azji i krajach islamskich. Dobre maniery nie są w końcu czymś co nas zniewala, a tym co pomaga znaleźć się w różnych sytuacjach i czymś dzięki czemu możemy te sytuacje odpowiednio uhonorować i w pełni się nimi cieszyć.


    "Savoir-vivre przy stole czyli jak nie najeść się... wstydu!" jest podzielone na cztery główne części:
  • ogólne wprowadzenie o dobrych manierach,
  • o nakryciach stołowych i o zachowaniu w restauracji,
  • przewodnik po potrawach, czyli jak co się je i pije,
  • idziemy z wizytą, czyli co zrobić jak nas zapraszają.

comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/kuchnia/savoir_vivre_przy_stole.shtml">SAVOIR-VIVRE PRZY STOLE, CZYLI JAK NIE NAJEŚĆ SIĘ... WSTYDU!</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/kuchnia/savoir_vivre_przy_stole.shtml]SAVOIR-VIVRE PRZY STOLE, CZYLI JAK NIE NAJEŚĆ SIĘ... WSTYDU![/url]


Powrót do:

[Kuchnia] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców