Reklama

Designed by:

SPOSOBY ZAWIJANIA NALEŚNIKÓW

Zobacz różne przepisy na naleśniki.

Naleśniki to smaczne i lubiane zarówno przez dzieci, jak i przez dorosłych danie nie musi ani wyglądać, ani smakować zawsze tak samo. Placki naleśnikowe dają się przecież formować w wiele różnych kształtów. Poniżej przedstawiam kilka sposobów zawijania naleśników.

naleśniki

Naleśnik - mieszek został przewiązany kawałkiem sparzonej pory. Do wiązania można użyć także szczypiorku lub gałązki koperku lub pietruszki. Ze względu na dość mocny smak naszych zielonych 'sznureczków' forma ta sprawdza się lepiej w naleśnikach z nadzieniem słonym czy pikantnym niż słodkim.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/kuchnia/sposoby_zawijania_nalesnikow.shtml">SPOSOBY ZAWIJANIA NALEŚNIKÓW</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/kuchnia/sposoby_zawijania_nalesnikow.shtml]SPOSOBY ZAWIJANIA NALEŚNIKÓW[/url]


Powrót do:

[Kuchnia] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców