Reklama

Designed by:

THERMOMIX - PRZEPIS NA DOMOWĄ PRZYPRAWĘ A'LA VEGETA

Jeśli lubisz vegetę i nie możesz się od niej odzwyczaić(i nic dziwnego, gdyż jest znakomita przyprawą w każdej kuchni i przydaje się do każdego niemal dania), a jak każdy rozsądny człowiek obawiasz się spożywania glutaminianu sodu(wzmacniacza smaku), który jest w każdej kupnej vegecie, zrób vegetę sam!

Składniki:
 • 250g suszonej włoszczyzny
 • 3 łyzki kurkumy
 • 2 łyżki czosnku granulowanego
 • 5 łyżek soli jodowanej morskiej
 • Wszystkie składniki wkładamy do TM do naczynia miksującego i włączamy na 1 min, obr. poz. 9.

  Opracowała Kasia


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/kuchnia/thermomix_przepis_na_domowa_przyprawa_vegeta.shtml">THERMOMIX - PRZEPIS NA DOMOWĄ PRZYPRAWĘ A'LA VEGETA</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/kuchnia/thermomix_przepis_na_domowa_przyprawa_vegeta.shtml]THERMOMIX - PRZEPIS NA DOMOWĄ PRZYPRAWĘ A'LA VEGETA[/url]


  Powrót do:

  [Kuchnia] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców