Reklama

Designed by:

THERMOMIX - PRZEPIS NA SOK MARCHWIOWY A'LA KUBUŚ

Na cerę i na zdrowie, nie tylko dla naszych pociech - pasteryzowany przecierowy sok z marchwiowo-owocowy sezonowych a'la kubuś. Zachowuje świeżość nawet do tygodnia.

Składniki:
 • 200 g marchwi
 • 350 g jabłek
 • 100 g bananów
 • 150 g cukru
 • 100 ml soku z cytryny
 • woda
 • Obraną marchew wrzucić do TM i rozdrobnić (7 s. obr. poz. 5). Dodać 750 ml wrzącej wody i gotować7 min. (temp. Varoma obr. poz. 1). Dodać pozostałe składniki i miksować przez 1 min (obr. poz. 10). Uzupełnić wrzątkiem do 2 litrów i pasteryzować przez 5 min. (temp. 100°C, obr. poz. 2).

  Gorący sok przelewamy do butelek. Po wystudzeniu można przechowywać w lodówce do tygodnia.

  Można dodawać owoce sezonowe nap. kilka truskawek lub jedną brzoskwinię.

  Opracowała Kasia


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/kuchnia/thermomix_przepis_na_sok_marchwiowy_a'la_kubus.shtml">THERMOMIX - PRZEPIS NA SOK MARCHWIOWY A'LA KUBUŚ</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/kuchnia/thermomix_przepis_na_sok_marchwiowy_a'la_kubus.shtml]THERMOMIX - PRZEPIS NA SOK MARCHWIOWY A'LA KUBUŚ[/url]


  Powrót do:

  [Kuchnia] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców