Reklama

Designed by:

ZIOŁA I PRZYPRAWY: ESTRAGON

[Rozmiar: 53375 bajtów]

Estragon rośnie w Azji, Europie i Ameryce Północnej. Używa się do aromatyzowania octów ziołowych i musztardy, do kiszenia ogórków i kapusty. Świeże ziele dodaje się w niewielkich ilościach do sałatek i zup. Poprawia smak niesłonych potraw i dlatego jest stosowany w diecie bezsolnej.

Uwaga: Estragonu nie należy gotować, dla tego dodaje się go na samym końcu. Estragon ma też działanie żółciopędne, przeciwzapalnie i przeciwskurczowe, wzmaga wydzielanie soków trawiennych, pobudza apetyt.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/kuchnia/ziola_przyprawy_estragon.shtml">ZIOŁA I PRZYPRAWY: ESTRAGON</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/kuchnia/ziola_przyprawy_estragon.shtml]ZIOŁA I PRZYPRAWY: ESTRAGON[/url]


Powrót do:

[Kuchnia] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców