Reklama

Designed by:

ZIOŁA I PRZYPRAWY: PAPRYKA

[Rozmiar: 54580 bajtów]

Papryka , zwana inaczej pieprz turecki, jest znana w Europie od XVI w., jednak w Peru była uprawiana już 2500 lat p.n.e.. Dziś znamy około dwieście odmian papryki.

Stosuje się ją w kuchni indyjskiej do ryży, w kuchni meksykańskiej do kukurydzy i fasoli, do drobiu, gulaszu, flaków, ryb, zup i pikantnych sosów. Papryka wchodzi też w skład PIEPRZU ZIOŁOWEGO (kolendra, kminek, majeranek, gorczyca biała, liść laurowy oraz papryka).

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/kuchnia/ziola_przyprawy_papryka.shtml">ZIOŁA I PRZYPRAWY: PAPRYKA</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/kuchnia/ziola_przyprawy_papryka.shtml]ZIOŁA I PRZYPRAWY: PAPRYKA[/url]


Powrót do:

[Kuchnia] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców