Reklama

Designed by:

ZIOŁA I PRZYPRAWY: ZIELE ANGIELSKIE

[Rozmiar: 65332 bajtów]

Ziele angielskie zwane jest też inaczej pieprzem jamajskim. Odkryto je w czasie wyprawy Kolumba, w Europie rozpowszechniło się pod koniec XVII wieku. Ziele jest bardzo popularną przyprawą w Anglii, stąd też i jej najbardziej rozpowszechniona nazwa.

Ziele angielskie ma bardzo mocny smak, dlatego trzeba stosować je z umiarem. Używa się je przy przyrządzaniu mięsa, ryby, marynat, konserw i zup.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/kuchnia/ziola_przyprawy_ziele_angielskie.shtml">ZIOŁA I PRZYPRAWY: ZIELE ANGIELSKIE</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/kuchnia/ziola_przyprawy_ziele_angielskie.shtml]ZIOŁA I PRZYPRAWY: ZIELE ANGIELSKIE[/url]


Powrót do:

[Kuchnia] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców