Reklama

Designed by:

OZDOBY BOŻONARODZENIOWE ANIOŁEK Z ROZMAITYCH MATERIAŁÓW

Aniołek z rozmaitych materiałów - praca Karoliny Wołoszyn (lat 11) wyróżniona w konkursie na bożonarodzeniowe aniołki.


1.Do zrobienia świątecznego aniołka potrzebne są: nożyczki, klej w sztyftcie, pistolet do kleju na gorąco, wstążka, nakrętka, marker, dziurkowane kółeczka z papieru, pomarańczowa kartka, rafia, papierowy pojemnik do rozsady roślin (dostępny w sklepie ogrodniczym), błyszczący arkusz papieru.

2.Na zakrętce markerem rysujemy usta oraz przyklejamy z dziurkowanych kółeczek oczy.

3.Do zakrętki klejem na gorąco przyklejamy rafię jako włosy. Całą głowę przyklejamy do tułowia czyli do papierowego pojemnika do rozsady roślin.

4.Do tułowia przyklejamy wycięte z błyszczącego arkuszu papieru skrzydła.

5.Do nakrętki dokleić kawałek wstążki jako zawieszka. Z pomarańczowego papieru wycinamy rączki oraz nóżki i doklejamy do całości.


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/aniolek_z_rozmaitych_materialow.shtml">OZDOBY BOŻONARODZENIOWE ANIOŁEK Z ROZMAITYCH MATERIAŁÓW</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/aniolek_z_rozmaitych_materialow.shtml]OZDOBY BOŻONARODZENIOWE ANIOŁEK Z ROZMAITYCH MATERIAŁÓW[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców