Reklama

Designed by:

APLIKACJE NA PODUSZKI

Jeśli lubisz szyć i chcesz sprawić swojemu dziecku przyjemność, zrób mu kolorowe poduszki z aplikacjami. Moje dziecko bardzo ucieszył taki prezent i myślę, że Twoje też będzie zadowolone.

Aby wykonać aplikacje na poduszce potrzeba trochę kolorowych szmatek i gałganków, trochę cierpliwości i pomysł na wzór na poduszkę. Może to być ulubiona postać z bajki Twojego dziecka, czy też inny wzór, który ładnie ożywi dziecięcy pokój.

Skąd czerpać motywy do wykonania aplikacji? Jeśli potrafisz ładnie rysować, możesz stworzyć go sama. Jeśli nie, skorzystaj z gotowych wzorów. Ja do swojej poduszki szukałam wzoru z sową i z kogutem. Darmowe wzory i motywy znalazłam na stronach z kolorowankami dla dzieci. Po prostu wydrukowałam i według nich wycięłam wzory do aplikacji.

Motywy do wydrukowania znajdziesz między innymi tutaj:

motywy z Kubusiem Puchatkiem:
http://coloringpages.net/winnie-the-pooh.html

motywy z troskliwymi misiami:
http://coloringbookfun.com/carebear/

motywy z dzikimi zwierzętami:
http://www.nationalgeographic.com/coloringbook/archive/

motyle (dla cierpliwych):
http://www.billybear4kids.com/butterfly/colorbook.html

Szykując wzory do przyszycia na tkaninę pamiętajmy o dodaniu około 6 mm na podgięcie. W wyciętych elementach podgina sie brzegi pod spód i przyprasowuje przez wilgotną szmatkę. Jeśli i to nie pomaga i założenia sie odginają element można delikatnie przyfastrygować. Motywy można przyszywać ręcznie (ściegiem przed igłą, łańcuszkiem, na okrętkę, ściegiem za igłą) lub na maszynie, tak, jak zrobiłam to ja.

 
aplikacje na poduszki

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/aplikacje_na_poduszki.shtml">APLIKACJE NA PODUSZKI</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/aplikacje_na_poduszki.shtml]APLIKACJE NA PODUSZKI[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców