Reklama

Designed by:

BĄDŹ MODNA ZRÓB SOBIE SWETEREK NA DRUTACH

Zdarza się, że czasem pokutuje w nas jeszcze przekonanie, że sweter to taki bezkształtny worek w którym możemy się ukryć. Tak jednak być nie musi. Jane Ellison w książce "Modne projekty na drutach" dzieli się z czytelnikami swoją wizją sweterków podkreślających zalety figury.

darmowy fragment książki

Książka zawiera opisy wykonania 12 modnych modeli odpowiednich na różne pory roku. Autorka podkreśla, że nie są to bardzo skomplikowane modele, a ich walory są podkreślane poprzez użycie takich, a nie innych rodzajów włóczki oraz ściegów. To właśnie dobór włóczki i ściegu sprawia, że ubrania są tam gdzie trzeba bardziej dopasowane, a tam gdzie trzeba lekko opływają sylwetkę.

Autorka pokusiła o pokazanie kilku projektów w różnych "odsłonach", dzięki temu dobrze widać, że na końcowy efekt wpływ ma zarówno modyfikowanie samego modelu (długość rękawów, wykończenie dekoltu, zapięcia lub zmiany długości swetra) jak i rodzaju użytej włóczki i ściegu (dzianina jest bardziej lub mniej miękka, sprężysta lub właśnie sztywniejsza i grubsza).

Modne projekty na drutach

Właściwemu dobieraniu włóczki i ściegów poświęcona jest pierwsza część książki. Zawiera ona też wskazówki dotyczące różnych kobiecych sylwetek i porady, dzięki którym łatwo wybierzesz sweterek odpowiedni właśnie dla Ciebie. Autorka zwraca tu też uwagę na kluczową rzecz, która zapewni nam powodzenie przy robieniu na drutach, czyli na wykonanie próbki. Znajdziecie tu bardzo dokładne wskazówki interpretowania próbek i co za tym idzie wybrania odpowiedniego rozmiaru sweterka.

Czy to wszystko? A nie :-) W książce znajdziecie też osobne rozdziały poświęcone technice robienia na drutach - wykonaniu dziurek. dobieraniu i odejmowaniu oczek, wykańczaniu robótek, wrabianiu koralików i zszywaniu kawałków dzianiny.

Prezentowane w książce modele są modne i bardzo kobiece. Mi do gustu najbardziej przypadł jedne z kardiganów i wdzianko, ale każda z nas znajdzie tu coś dla siebie :-)

Tu obejrzysz darmowy fragment książki.


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/badz_modna_zrob_ciuszek_na_drutach.shtml">BĄDŹ MODNA ZRÓB SOBIE SWETEREK NA DRUTACH</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/badz_modna_zrob_ciuszek_na_drutach.shtml]BĄDŹ MODNA ZRÓB SOBIE SWETEREK NA DRUTACH[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców