Reklama

Designed by:

BŁYSZCZĄCE GWIAZDKI Z MASY SOLNEJ - OZDOBY NA CHOINKĘ

W wigilijny wieczór, czekając aż zabłyśnie na niebie pierwsza gwiazdka, dająca znak, że czas zasiadać do wigilii, zawieś na choince mieniące się brokatem gwiazdki z masy solnej. Dodadzą jej blasku, odbijając światło z lampek choinkowych...

[Rozmiar: 68044 bajtów]

Jak je wykonać? Nic trudnego :-) Masa solna jest łatwa do przygotowania i przyjemna w lepieniu.

Rozwałkuj kawałek na grubość około 7-8 mm i foremką do pierniczków wykrawaj równiutkie gwiazdki. Nie zapomnij zrobić otworków do przewleczenia sznurka. Gwiazdki wysusz w piekarniku w około 100ºC.

Suche gwiazdki pomaluj złotą farbą akrylową z jednej, a potem z drugiej strony (brzeżki też). Posmaruj klejem do brokatu w miejscach, gdzie gwiazdka ma być migocząca, obsyp złotym brokatem. Jak wyschnie to samo zrób po drugiej stronie.

Jak wyschnie przewlecz sznureczek i poczekaj na ubieranie choinki :-)

Prace z masy solnej wykonane przez Tamarę.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/blyszczace_gwiazdki_z_masy_solnej_ozdoby_na_choinke.shtml">BŁYSZCZĄCE GWIAZDKI Z MASY SOLNEJ - OZDOBY NA CHOINKĘ</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/blyszczace_gwiazdki_z_masy_solnej_ozdoby_na_choinke.shtml]BŁYSZCZĄCE GWIAZDKI Z MASY SOLNEJ - OZDOBY NA CHOINKĘ[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców