Reklama

Designed by:

BORDIURY NA SZYDEŁKU, CZYLI JAK LALKA CHCIAŁA MIEĆ PODUSZKĘ

Była raz pewna lalka, której bardzo chciało się spać. Lalka poprosiła o poduszeczkę do łóżeczka. I była też mała poduszka, która pilnie potrzebowała nowej poszewki. Stąd pewnego wieczoru wzięłam włóczkę, druty, a potem jeszcze też szydełko i zaczęłam spełniać prośbę lalki... ;-)


bordiury_szydelkowe_okladka

Poduszka powstała z dwóch prostokątów zrobionych na drutach (nabrałam 40 oczek i przerobiłam 38 rzędów ściegiem dżersejowym - jeden rząd oczka prawe, drugi oczka lewe i tak w kółko). Prostokąty zszyłam i ozdobiłam naokoło bordiurą szydełkową, którą zaczerpnęłam z książki Edie Eckman "Bordiury szydełkowe nie tylko koronkowe" z Wydawnictw RM, która ukazała się pod patronatem medialnym Kury Domowej.

Książka zawiera ponad sto wzorów na szydełkowe wykończenia nie tylko lalkowych poduszek. Znajdziecie w niej przejrzyste schematy i opisy wykonania oraz zdjęcia gotowych bordiur. Nic tylko brać szydełko w dłoń i zabierać się do pracy ;-)

Zobacz darmowy fragment książki, a w nim 8 przykładowych bordiur na szydełku.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/bordiury_na_szydelku.shtml">BORDIURY NA SZYDEŁKU, CZYLI JAK LALKA CHCIAŁA MIEĆ PODUSZKĘ</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/bordiury_na_szydelku.shtml]BORDIURY NA SZYDEŁKU, CZYLI JAK LALKA CHCIAŁA MIEĆ PODUSZKĘ[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców