Reklama

Designed by:

TRADYCYJNA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA

Praca Hanny Wołyńskiej nagrodzona w konkursie Kury Domowej na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową.

Szopka zrobiona została z drewna, a jej dach pokryty został patyczkami od lodów. Szopka wraz z figurkami umieszczone zostały na konstrukcji zrobionej z kartonów, przedstawiającej pagórki i pokrytej różnymi tkaninami.
comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/bozonarodzeniowa_szopka_tradycyjna.shtml">TRADYCYJNA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/bozonarodzeniowa_szopka_tradycyjna.shtml]TRADYCYJNA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców