Reklama

Designed by:

BOŻONARODZENIOWA SZOPKA Z ROZMAITYCH MATERIAŁÓW

Praca uczniów klas IV-VI i ich nauczycielki od plastyki Szkoła Podstawowa w Otmicach Zespół Szkół Gminy Izbicko nagrodzona w konkursie Kury Domowej na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową.Podstawą szopki jest karton, który został oklejony z boków patyczkami. Przód został wyklejony małymi okrągłymi listkami z nasionkami. Dach pokryty jest łupinkami z pistacji. Środek wypełniony jest słomą, a podłoga liśćmi. Gwiazda wykonana jest z kłosów zboża. Figurki to: wytłaczanki z jajek - szaty, listki - skrzydła, szyszki - głowy, złote sitki- włosy, makaron - aureolki. Wszystko zostało pokryte złotym i srebrnym sprayem.
comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/bozonarodzeniowa_szopka_z_rozmaitych_materialow.shtml">BOŻONARODZENIOWA SZOPKA Z ROZMAITYCH MATERIAŁÓW</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/bozonarodzeniowa_szopka_z_rozmaitych_materialow.shtml]BOŻONARODZENIOWA SZOPKA Z ROZMAITYCH MATERIAŁÓW[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców