Reklama

Designed by:

OZDOBY BOŻONARODZENIOWE - ANIOŁKI Z MAKARONU

Aniołki z makaronu - praca Barbary Żarczyńskiej - Dybka wyróżniona w konkursie na bożonarodzeniowe aniołki.

Aniołki w całości wykonane są z różnych rodzajów makaronów, sklejone klejem wikolowym i pomalowane złotą farbą. Bardzo ładnie prezentują się powieszone na choince jak również na patyczkach szaszłykowych wbite w ziemię w doniczkach z kwiatami.

Życzę wszystkim wesołych i twórczych Świąt Bożego Narodzenia.


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/bozonarodzeniowe_aniolki_z_makaronu.shtml">OZDOBY BOŻONARODZENIOWE - ANIOŁKI Z MAKARONU</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/bozonarodzeniowe_aniolki_z_makaronu.shtml]OZDOBY BOŻONARODZENIOWE - ANIOŁKI Z MAKARONU[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców