Reklama

Designed by:

DECOUPAGE KLASYCZNY I NOWOCZESNY

Technika decoupage przezywa do kilku lat swój renesans. Któż z nas nie zetknął się już z przedmiotami ozdobionymi wyciętymi lub wyrwanymi z kolorowych serwetek obrazkami. Decoupage króluje na osłonach od doniczek, ramkach na zdjęcia, wazonach, talerzach, jako samodzielne obrazki lub zdobienie mebli.

W książce Agnieszki Bojrakowskiej-Przeniosło "Decoupage - motywy klasyczne i nowoczesne" znajdziecie przegląd rozmaitych możliwości, jakie daje decoupage. Samo naklejenie obrazka z serwetki to dopiero początek, ważne jest, co dalej zrobimy ze zdobionym przedmiotem, postarzymy, domalujemy tło, może dorobimy wypukłe ornamenty.

W darmowym fragmencie książki, udostępnionym przez Wydawnictwo RM, możecie zobaczyć kilka pomysłów do wykorzystania w Waszych pracach:

 • zdobienie zadrukowanym papierem np ze starych książek lub czasopism,
 • postarzone pudełko z aniołkami,
 • wysokie drewniane świeczniki na tea-lighty.
 • oraz porady dotyczące lakierów i preparatów do tworzenia spękań.
 • Osobiście w książce najbardziej przypadły mi do gustu projekty tójwymiarowe (szkatułka z kwiatkiem), ze zdobieniami z pasty strukturalnej (chustecznik) i pięknie ozdobiona czarno-biała oliwiarka - chyba wiem, gdzie mogłabym postawić taką u siebie ;-)

   

  To może Ci się przydać

  Decoupage - zestaw z ramką Papier do decoupage 50x70 cm - różne wzory

  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/decoupage_klasyczny_nowoczesny.shtml">DECOUPAGE KLASYCZNY I NOWOCZESNY</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/decoupage_klasyczny_nowoczesny.shtml]DECOUPAGE KLASYCZNY I NOWOCZESNY[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców