Reklama

Designed by:

DECOUPAGE NA SZKLE

Decoupage - technika serwetkowa robi ostatnio oszałamiającą karierę. Nie pierwszy raz jest tak popularna - gdy pojawiła się w XIX wiecznej Anglii, zyskała sobie ogromną liczbę wiernych fanów. Techniką decoupage ozdabiano niemal wszystko ;-) Zachęcam do poznania sekretów ozdabiania szklanych przedmiotów.

[Rozmiar: 51115 bajtów]

"Decoupage na szkle- niepowtarzalne przedmioty w Twoim domu" Marisy Lupato odsłoni przed Wami tajniki pracy na szkle. Za zgodą Wydawnictwa RM publikujemy pdf z darmowym fragmentem książki, w którym znajdziesz:

 • informacje o potrzebnych do pracy materiałach,
 • kilka pomysłów na samodzielne prace na szkle,
 • a przede wszystkim dokładną instrukcję, pokazującą krok po kroku, jak ze szklanej misy uczynić antyczny półmisek...
 • [Rozmiar: 50179 bajtów]

  Zobacz ile ciekawych pomysłów prezentuje Marisa Lupato w swojej książce. Dowiesz się tu między innymi jak wybrać odpowiedni przedmiot do ozdabiania, poznasz sekrety pracy na szkle. Choć technikę decoupage można stosować z powodzeniem na różnych materiałach, jednak szkło wymusza na ozdabiających zwracanie uwagi na rzeczy które nie są tak istotne w przypadku innych materiałów. Przede wszystkim jednak zobaczysz jak krok po kroku wykonać przeróżne dekoracje - misy, talerzyki, tace i wiele, wiele innych...

  Dekorowanie szklanych przedmiotów jest niezbyt trudną, a do tego bardzo wdzięczną techniką. Kto już kiedyś dekorował cokolwiek metodą decoupage, a pewno z łatwością odnajdzie się przy pracy na szkle. Szczerze polecam :-)

  Zajrzyj po więcej szczegółów.

  Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/decoupage_na_szkle.shtml">DECOUPAGE NA SZKLE</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/decoupage_na_szkle.shtml]DECOUPAGE NA SZKLE[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców