Reklama

Designed by:

DECOUPAGE. PROJEKTY, TECHNIKI, NOWE TENDENCJE.

Wydawnictwo Arkady oddaje właśnie do rąk czytelników książkę "Decoupage. Projekty, techniki, nowe tendencje", której mamy przyjemność być patronem medialnym.

Cóż to za książka i czym się wyróżnia na tle innych? To bardzo obszerne kompendium wiedzy o technice serwetkowej. Twarda okładka, kredowy papier i aż 380 stron.

Książka szczegółowo opisuje stosowanie różnych technik i trików. Każdy z rozdziałów poświęcony jest jednemu z nich:
 • wpierw informacje podstawowe, dalej
 • o postarzaniu przedmiotów, czyli o spękaniach,
 • o serwetkach z papieru ryżowego,
 • o cieniowaniu,
 • o łączeniu decoupage z malarstwem iluzjonistycznym, dla uzyskania efektu trójwymiarowości i
 • o złoceniach.
 • Każdy z działów składa się z obszernego opisu techniki i efektów jakie można nimi uzyskać. Autorzy dają konkretne wskazówki postępowania w dążeniu do perfekcyjnej dekoracji. Dalej przedstawione są pomysły zdobień na przedmiotach wykonanych z różnych tworzyw.

  W każdym z działów znajdziemy dokładnie opisane projekty dekorowania przedmiotów wykonanych z drewna, szkła, metalu, ceramiki, kartonu a nawet wosku. Są to niekiedy przedmioty drobne, talerze, skrzyneczki czy kubki ale też i meble. Pięknie kolorowe fotografie, dokładnie pokazują kolejne etapy pracy.

  Po każdym z działów wyliczone i opisane są problemy z jakimi możemy się zetknąć pracując nad zdobieniami. Dokładnie wyjaśniono, jakie są tego przyczyny i jak sobie radzić z takimi trudnościami. To bardzo przydatne dla każdego, nie tylko początkującego, miłośnika decoupage, który będzie mierzył się z własnoręcznym ozdabianiem pudełeczek czy naczyń.

  By sprawnie poruszać się po książce opatrzono ją na początku spisem treści, a na końcu indeksem opisanych projektów. Indeks ten jest w rzeczywistości szczegółowym spisem treści. Ten z początku książki zaznajamia czytelnika z głównymi działami książki, ten z końca wylicza kolejne projekty opisane w poszczególnych działach.

  Co w "Decoupage. Projekty, techniki, nowe tendencje" jest takiego szczególnego? Książka wydaje się być rzeczywiście wszechstronna i bardzo dokładna. Nie tylko pokazuje czytelnikowi sposoby wykonania wielu pięknych prac. W przystępny sposób porządkuje rozległą wiedzę dotyczącą decoupage i technik pomocniczych, które sprawiają, że dekorowane przedmioty są tak zachwycające.

  Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/decoupage_projekty_techniki_nowe_tendencje.shtml">DECOUPAGE. PROJEKTY, TECHNIKI, NOWE TENDENCJE.</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/decoupage_projekty_techniki_nowe_tendencje.shtml]DECOUPAGE. PROJEKTY, TECHNIKI, NOWE TENDENCJE.[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców