Reklama

Designed by:

FILCOWE MINI-ZAKŁADKI NA DZIEŃ MATKI

Zobaczcie jak łatwo można zrobić te mini zakładki - prezent dla mamy na Dzień Matki. Tylko troszkę filcu, nieco pomysłowości plus oczywiście jak najlepsze życzenia dla mamy - miłośniczki czytania :-)Co będziecie potrzebować:
 • filc w arkuszach (dowolnie wybrane kolory),
 • metalowy spinacz do papieru,
 • igła,
 • nitka,
 • guziki lub koraliki do dekoracji.
 • Z filcu wycinamy nieduże kółeczko (średnica około 5 centymetrów). Z filcu w innym kolorze wycinamy kwiatek, listek lub serduszko i przyszywamy wraz z guziczkiem lub koralikami do wyciętego przed chwilą kółeczka z filcu. Całość przyszywamy do metalowego spinacza.

  Do swojej mini-zakładki użyłam filcu o różnych grubościach. Kółeczko wycięłam z grubego, a kwiatek z cienkiego filcu. Jeśli macie tylko cienki filc możecie zszyć ze sobą dwa kółeczka, by zakładka była sztywniejsza. Szew dookoła może być dodatkowym elementem dekoracyjnym.


  Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/filcowe_mini_zakladki_dzien_matki.shtml">FILCOWE MINI-ZAKŁADKI NA DZIEŃ MATKI</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/filcowe_mini_zakladki_dzien_matki.shtml]FILCOWE MINI-ZAKŁADKI NA DZIEŃ MATKI[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców