Reklama

Designed by:

FRYWOLITKI: BIŻUTERIA, OZDOBY, DEKORACJE - CZYLI JAK TO ZAWIĄZAĆ

Jakie są frywolitki? - delikatne, ażurowe, swobodnie splecione ze sobą esy-floresy. Jednak ich zwarty splot sprawia, że są jednocześnie dość sztywne i mocne, choć z pewnością nie można ich tarmosić i gnieść.

Zwiewne, a jednak trwałe. Delikatnie wymodelowane i bardzo ozdobne. Przeciwnie do robótek szydełkowych nie wymagają dodatkowego usztywniania.

Agnieszka Bojrakowska - Przenisło w książce "Frywolitki: biżuteria, ozdoby, dekoracje" zaprasza do tego ulotnego, a jednak bardzo konkretnego świata. Ze znaną już czytelnikom dokładnością dzieli się z tajnikami wiązania frywolitkowych supełków. Obszerna część książki zawiera bardzo szczegółowy opis wykonywania różnych typów węzełków, pikotek, łączenia z koralikami, wzajemnego oplatania się frywolitkowych kółeczek czy szydełkowych wykończeń. Bardzo dokładne zdjęcia pokazują każdy z etapów wykonywania pojedynczego wiązania.

I wreszcie w książce znajdziemy też masę pomysłów, na wykorzystanie właśnie zdobytej, bądź utrwalonej wiedzy. Prezentowane przez autorkę projekty niekiedy zadziwiają swoją prostotą, która w połączeniu z wrodzoną frywolitkom dekoracyjnością, daje wspaniały efekt.

Zachwyciły mnie prezentowane w kilku wariantach bombki. Wersje od tych najbardziej przyjaznych dla początkujących, do takich dla nieco bardziej zaprawionych w technice frywolitkowej. W sumie wszystkie bardzo proste, dające jednak wspaniały efekt.

Muszą się też spodobać projekty biżuterii. Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy frywolitek w każdym wieku. Książka zawiera projekty ozdób na tak ważne w naszym życiu okazje jak ślub (kolczyki, naszyjnik, rękawiczki), chrzest (buciki) czy pierwsza komunia święta (wianek).


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/frywolitki_bizuteria_ozdoby_dekoracje_jak_to_zawiazac.shtml">FRYWOLITKI: BIŻUTERIA, OZDOBY, DEKORACJE - CZYLI JAK TO ZAWIĄZAĆ</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/frywolitki_bizuteria_ozdoby_dekoracje_jak_to_zawiazac.shtml]FRYWOLITKI: BIŻUTERIA, OZDOBY, DEKORACJE - CZYLI JAK TO ZAWIĄZAĆ[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców