Reklama

Designed by:

Frywolitki: wzory, biżuteria, kartki

[Rozmiar: 22139 bajtów]

Technika frywolitkowa ma wielu gorących wielbicieli, bo też jest ją za co lubić :-) Te delikatne koronkowe motywy zachwycają swą lekkością, dając możliwość wyczarowania wielu pięknych ozdób, biżuterii, serwetek...

Jeśli opanowałaś już postawy techniki i zdrobiłaś może pierwszą frywolitkową bransoletkę, pora na kolejne, nieco trudniejsze, czyli mówiąc po prostu zabierające trochę więcej czasu, ale za to może bardziej efektowne projekty.

Gorąco polecam książkę Lyn Morton "Frywolitki: wzory, biżuteria, kartki" z Wydawnictwa RM. Znajdziecie tam masę ciekawych wzorów i projektów na płaskie oraz przestrzenne ozdoby, schematy do oryginalnej biżuterii oraz wzory na urocze kartki dla przyjaciół.

Warto obejrzeć darmowy fragment książki i wypróbować kilka wzorów. Są tu:

[Rozmiar: 12681 bajtów]
  • okrągły element na serwetkę
  • wzór na kolczyki
  • frywolitkowy motylek z koralikami
  • czarna obróżka na szyję
  • kwiatki w bukieciku (wzór przestrzenny)
  • gwiazdka pięcioramienna

Przyznam się szczerze, że zachwycił mnie wzór na motylka. Prosty, przeuroczy wzór. Ale w książce jest też więcej ciekawych schematów i opisów.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/frywolitki_wzory_bizuteria_kartki.shtml">Frywolitki: wzory, biżuteria, kartki</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/frywolitki_wzory_bizuteria_kartki.shtml]Frywolitki: wzory, biżuteria, kartki[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców