Reklama

Designed by:

HAFT KRZYŻYKOWY - WZORY NA BOŻE NARODZENIE

Zobacz jak pomysłowo udekorować dom na Bożego Narodzenia wykorzystując barwne świąteczne wzory. Poniższe schematy można zastosować na świątecznych obrazkach, obrusach i serwetkach, mniejsze wzory można umieścić na świątecznych kartkach, bilecikach do prezentów lub zawieszkach na choinkę. Haft krzyżykowy nie jest specjalnie trudny więc nawet początkująca hafciarka nie powinna mieć z nim problemów.

  • Mikołaj, świeczki i bałwanek
  • Trzej Królowie, renifer i Mikołaj
  • aniołek: zdjęcie haftu i rozrysowany schemat
  • renifer wśród świątecznych lampek: zdjęcie i schemat
  • zawieszki na choinkę (takie poduszeczki): z zimowym kościołem wśród choinek i z innymi motywami bożonarodzeniowymi (po kliknięciu w zdjęcie, otwiera się stronka ze schematem)
  • całe mnóstwo wzorów z motywami bożonarodzeniowymi (trzeba przewinąć w dół strony) są tutaj: Mikołaj, bałwanki, aniołki, choinki, renifer, niedźwiedź na sankach i inne
  • Różne świąteczne wzory: anioły, bałwanki, zaśnieżone kościoły i domki, bałwanki, sanki i śnieżynki (uwaga dla osób nieznających angielskiego, po kliknięciu w wybrany obrazek proszę kliknąć w link 'Click here to download the chart & instructions for this design' lub 'Click here to download the FREE instructions for this design', wtedy pojawi się schemat w formacie pdf, do zapisania na komputerze).
  • Prześliczne kolorowe anioły: całe sylwetki w różnych sukniach oraz główki ze skrzydłami
  • kolorowe bombki i aniołek ze wstęgą
  • wzory w stylu retro: choinki i jelenie

Niektóre ze schematów zapisane są w formacie pdf, do obsługi któredo potrzebny jest popularny darmowy program Adobe Reader.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/haft_krzyzykowy_wzory_boze_narodzenie.shtml">HAFT KRZYŻYKOWY - WZORY NA BOŻE NARODZENIE</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/haft_krzyzykowy_wzory_boze_narodzenie.shtml]HAFT KRZYŻYKOWY - WZORY NA BOŻE NARODZENIE[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców