Reklama

Designed by:

HAFT KRZYŻYKOWY WZORY NA STAROMODNE OBRAZKI

Odrobina cierpliwości i Twoje ręce wyhaftują śliczne jednobarwne obrazki z jelonkami, tancerzami na łące i zakochaną parą. Haft krzyżykowy jest prosty i łatwy w wykonaniu, nawet dla początkującej hafciarki. A więc igły w dłoń i do roboty :-)

[Rozmiar: 31644 bajtów]

Po otwarciu kliknij w schemat do wyszywania prawym przyciskiem myszki i zapisz na swoim komputerze, by wydrukować.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/haft_krzyzykowy_wzory_na_staromodne_obrazki.shtml">HAFT KRZYŻYKOWY WZORY NA STAROMODNE OBRAZKI</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/haft_krzyzykowy_wzory_na_staromodne_obrazki.shtml]HAFT KRZYŻYKOWY WZORY NA STAROMODNE OBRAZKI[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców