Reklama

Designed by:

HAFT KRZYŻYKOWY WZORY RETRO NA BOŻE NARODZENIE

Te proste wzory bożonarodzniowe mają swój szczególny klimat. I nic dziwnego, mają już swoje lata. Pochodzą z opublikowanej w 1921 roku w Lipsku książki "Kreuzstich Arbeiten" (tom 11).

Choinki i jelenie - wzory większe i mniejsze. Możesz je wykorzystać do ozdobienia świątecznego obrusa, bieżnika lub serwetki.

[haft krzyżykowy choinka]

wzór drzewka wzór szlaczka

[haft krzyżykowy jelenie]

wzór

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/haft_krzyzykowy_wzory_retro_boze_narodzenie.shtml">HAFT KRZYŻYKOWY WZORY RETRO NA BOŻE NARODZENIE</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/haft_krzyzykowy_wzory_retro_boze_narodzenie.shtml]HAFT KRZYŻYKOWY WZORY RETRO NA BOŻE NARODZENIE[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców