Reklama

Designed by:

ZRÓB TO SAMA: FRYWOLITKI


FrywolitkiFrywolitki - kurs koronki frywolitkowej - Kiedy pierwszy raz oglądałam frywolitki, obawiałam się, że nigdy nie będę w stanie opanować tej techniki, tak wydała mi się skomplikowana. Nie miałam jednak racji :-) Frywolitki okazały się jednak nie takie trudne :-)

FrywolitkiWzór na proste kolczyki frywolitkowe - Kolczyki frywolitkowe nie są trudne do zrobienia. Dodatkowo ten wzór robi się bardzo szybko. Jedno popołudnie i można już je zakładać.

FrywolitkiJak zrobić frywolitkowe kolczyki na kółeczku - Lubicie frywolitki? Ja lubię. Lubię też kolczyki. A kolczyki frywolitkowe zwłaszcza fioletowe lubię przeogromnie :-)

FrywolitkiWalentynki - wzór na serduszko - Możesz użyć go do zrobienia walentynki dla lubego, umieścić w ramce jako obrazek, na serwetce jako element dekoracyjny albo jeszcze inaczej ;-)

FrywolitkiFrywolitki - jak zrobić koronkową bransoletkę - Prosty wzór dla początkujących. Jeśli potrafisz już wiązać supełki, robić podstawowe łuczki i kółeczka, to najwyższy czas na zrobienie prostej bransoletki.

FrywolitkiFrywolitki: biżuteria, ozdoby, dekoracje - czyli jak to zawiazać - Jakie są frywolitki? - delikatne, ażurowe, swobodnie splecione ze sobą esy-floresy. Jednak ich zwarty splot sprawia, że są jednocześnie dość sztywne.

FrywolitkiFrywolitki: wzory, biżuteria, kartki - Technika frywolitkowa ma wielu gorących wielbicieli, bo też jest ją za co lubić :-) Te delikatne koronkowe motywy zachwycają swą lekkością, dając możliwość wyczarowania wielu pięknych ozdób, biżuterii, serwetek...

FrywolitkiFrywolitki - Haft czółenkowy, czyli sposób na długie wieczory.


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców