Reklama

Designed by:

ZRÓB TO SAM(A): HAFT KRZYŻYKOWY


HAFT KRZYŻYKOWY

Haft krzyżykowyHaft krzyżykowy - Podstawowe ściegi haftu krzyżykowego: opis ze zdjęciami.

DARMOWE WZORY HAFTU KRZYŻYKOWEGO

Haft krzyżykowyMikołaj łapka do garnków - haft krzyżykowy wzór na Boże Narodzenie - W gorących garnkach dymi barszcz, gotujące się uszka z grzybami, w piekarniku gorące gołąbki, na patelni karp... To już ostatnie chwile przed podaniem na stół pierwszej z dwunastu tradycyjnych wigilijnych potraw. Nie poparz się tylko, użył łapki do garnków ;-)

Haft krzyżykowyHart krzyżykowy wzory retro na Boże Narodzenie - Te proste wzory bożonarodzniowe mają swój szczególny klimat. I nic dziwnego, mają już swoje lata. Choinki i jelenie - wzory większe i mniejsze. Możesz je wykorzystać do ozdobienia świątecznego obrusa, bieżnika lub serwetki.

Haft krzyżykowyHaft krzyżykowy - wzory na Boże narodzenie - Jak pomysłowo udekorować dom na Bożego Narodzenia wykorzystując barwne świąteczne wzory. Poniższe darmowe schematy można zastosować na świątecznych obrazkach, obrusach i serwetkach, na świątecznych kartkach, bilecikach do prezentów lub zawieszkach na choinkę.

Haft krzyżykowyHaft krzyżykowy: miniaturowe motywy - Haft tak prosty, a tak wdzięczny. Po zabieganym jesiennym lub zimowym dniu tak miło zaszyć się w wygodnym fotelu z małą robótką w ręku. Tylko skrawek materiału... barwne nitki nanizane na igłę... i delikatny kolorowy ornament...

Haft krzyżykowyWzory do haftu dla dzieci - do upiększania dziecięcych ubranek, pościeli, baldachimów nad łóżeczkami i wielu innych rzeczy, sposób na stworzenie niepowtarzalnego obrazka do dziecięcego pokoju - wiele wzorów wprost jakby czekało na oprawienie ich w ramki ;-)

Haft krzyżykowyWzory haftu krzyżykowego - haft krzyżykowy do różnych zastosowań i na różne okazje

Haft krzyżykowyHaft krzyżykowy - wzory na poduszki - bo poduszka to nie tylko podparcie dla pleców...

Haft krzyżykowyHaft Krzyżykowy - WZORY WIELKANOCNE - Zobacz koniecznie wielkanocne motywy z większymi i mniejszymi kurczaczkami, kurką, zajączkami, motylkiem i pisankami.

Haft krzyżykowyHaft krzyżykowy - darmowe wzory na staromodne obrazki - Odrobina cierpliwości i Twoje ręce wyhaftują śliczne jednobarwne obrazki z jelonkami, tancerzami na łące i zakochaną parą.

Haft krzyżykowyKury i koguty - wielkanocny haft krzyżykowy - Obok baranków, zajączków, pisanek i kurczaczków również kury i koguty należą do kanonu popularnych motywów wielkanocnych. Prezentowane tu darmowe wzory możesz wykorzystać jako pojedyncze motywy do dekoracji świątecznych serwetek lub do dekoracji całych brzegów wielkanocnego bieżnika lub obrusa na Wielkanoc.

INNE HAFTY

Haft krzyżykowyWzory haftu liturgicznego - nie tylko na białą szatkę do chrztu.

Komputerowy haft na koszulki - Chcesz wyglądać oryginalnie? Zapewnie wiesz, że istnieje możliwość wyprodukowania koszulki z dowolnym nadrukiem. Niestety, pomysł jest bardzo popularny i oklepany. Znacznie ciekawszym pomysłem jest przygotowanie koszulki czy czapki z komputerowym haftem według własnego projektu.

Haft gobelinowy - Historia haftu gobelinowego sięga średniowiecza, jest to więc stara i szacowna metoda hafciarska. Pomyślcie o ozdobnych gobelinach, bajecznie kolorowych narzutach, czy poduszkach - to właśnie haft gobelinowy.

Haft richelieu i inne hafty ażurowe - Czym wyróżnia się haft richelieu spośród innych technik hafciarskich? To biały haft ażurowy wykonywany ściegiem dzierganym z słupkami i pajączkami w miejscu wyciętej tkaniny (też koniecznie białej). Dzisiaj coraz częściej ta charakterystyczna biel ustępuje miejsca innym barwom - do wyszywania używa się zarówno kolorowego płótna, jak też i nici...


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców