Reklama

Designed by:

ZRÓB TO SAM(A): KARTKI OKOLICZNOŚCIOWE


Boże Narodzenie:

[Boże Narodzenie]Witrażowa kartka na Boże Narodzenie - Chociaż maile z świątecznymi życzeniami pomalutku wypierają pocztówki, wiąż jest wiele takich osób, do których chętnie wysyłamy tradycyjne papierowe kartki.

[Boże Narodzenie]Pachnące karneciki do bożonarodzeniowych prezentów - Nie tylko pierniczki lub domowa kutia będą rozsiewać w Twoim domu świąteczne zapachy. Zrób karneciki do prezentów, które pachną Bożym Narodzeniem.

[Boże Narodzenie]Dziecięce kartki na Boże Narodzenie - Twoje dziecko na pewno chętnie pomoże we współtworzeniu świątecznych kartek.

[Boże Narodzenie]Pomysły na kartki z życzeniami - Inspiracje na świąteczne kartki na Święta Narodzenia Pańskiego.

[Boże Narodzenie] - Święta za pasem, zbliża się czas na wysłanie bożonarodzeniowych życzeń do rodziny i przyjaciół.

PapierPapierowe kartki i wycinanki pop-up - Przestrzenne kwiaty, trójwymiarowe budowle wyrastające z kartki z życzeniami lub scenki 3D do ustawienia na półce - teraz to wszystko leży na wyciągnięcie ręki - Ty też możesz się tego nauczyć i zadziwić znajomych :-)

PapierKartka z obrazkiem powieszonym w okienku - Gdy chcesz powinszować komuś z okazji urodzin, świąt czy ślubu możesz wykonać taką oto kartkę

Dzień Babci, Dziadka, Matki i Ojca:

PapierDzień ojca: laurki i upominki - Pamiętajmy o naszych ojcach składając życzenia, laurki, drobne upominki lub jeśli mieszkamy daleko zadzwońmy, dając świadectwo o naszej pamięci i miłości.

PapierLaurka na Dzień Matki - ciekawe pomysły do wykonania dla zupełnie małych i całkiem dużych dzieci, z gotowymi do wydrukowania ramkami i kolorowymi szablonami do wykonania trójwymiarowej laurki.

PapierKartki na Dzień Babci i Dziadka - pomysły na wykonanie z dzieckiem (nawet tym zupełnie malutkim) laurki na styczniowe święto dziadków.

Wielkanoc:

PapierKartki wielkanocne - kolejna porcja inspiracji - Zobacz pomysły na kolorowe kartki wielkanocne. Urocze i proste w wykonaniu. Ich wykonanie nie zajmie zbyt wiele czasu w przedświątecznej krzątaninie.

PapierKartki wielkanocne - Kartki okolicznościowe, takie jakie można kupić w każdym sklepie to dla Ciebie za mało? Zrób je sama. Zobacz na kilka pomysłów na wielkanocne pocztówki, może wykorzystasz któryś z nich...


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców