Reklama

Designed by:

ZRÓB TO SAM(A): MAKRAMA


Makrama - sztuka wiązania węzłów - Makrama to dość łatwa i bardzo przyjemna sztuka polegająca na wiązaniu supełków. Makramowe węzły nie są tak żmudne jak supełki frywolitkowe, bo i najczęściej używa się trochę grubszych sznureczków, a i same węzły bywają większe. Technika jest bardzo wdzięczna i warto poświęcić chwilę, by ją poznać od podstaw :-)

Makrama sploty i węzły - z podstawowych węzłów możesz łatwo stworzyć urocze ozdoby i dodatki dla Ciebie i Twojego domu.

Bransoletki przyjaźni z muliny - ang. Friendship bracelets pochodzą z Brazylii. Ogromną popularność zdobyły w latach 70 (zeszłego stulecia), która trwa nieprzerwanie aż do tej pory. Noszone na nadgarstku bransoletki mają być ofiarowane przyjaciołom w dowód sympatii.

Wzory na bransoletki przyjaźni z muliny - Każda bransoletka jest niepowtarzalna. Wybór ilości nitek, kolorów i wzorów jest nieograniczony niczym, poza własną wyobraźnią i cierpliwością. Jako dodatkowy element dekoracyjny przydają się rozmaite korale i koraliki.

Bransoletki przyjaźni z szydełkowych koralików - Popularność bransoletek przyjaźni trwa od wielu lat. Te bransoletki są dość nietypowe, bo wykonane szydełkiem i w tym właśnie tkwi ich oryginalność.

Makramy - biżuteria i modne dodatki - Jeśli znasz już podstawy makramy pewnie siedzisz sobie czasem i myślisz "co by tu jeszcze zrobić z tych sprytnych supełków". Jeśli zaś jeszcze nie jesteś ekspertem w makramowych węzłach, to najwyższy czas to zmienić ;-) W poszukiwaniu inspiracji warto sięgnąć...


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców