Reklama

Designed by:

ZRÓB TO SAM(A): OZDOBY Z MAKARONU


[Rozmiar: 9477 bajtów]Bożonarodzeniowa szopka z makaronu - praca Małgorzaty Goławskiej nagrodzona w konkursie Kury Domowej na makaronowe ozdoby i dekoracje.

[Rozmiar: 9477 bajtów]Kotek z makaronu - praca Zenona Karolaka nagrodzona w konkursie Kury Domowej na makaronowe ozdoby i dekoracje.

[Rozmiar: 9477 bajtów]Łabędź i myszka z makaronu - praca 7 letniej Marcelinki Stelmasiewicz nagrodzona w konkursie Kury Domowej na makaronowe ozdoby i dekoracje.

[Rozmiar: 9477 bajtów]Choinka z makaronu - wyróżniona w konkursie makaronowym praca Anny Gołojuch.

[Rozmiar: 9477 bajtów]Złota szopka z makaronu - wyróżniona w konkursie makaronowym praca Basi Żarczyńskiej - Dybka.

[Rozmiar: 9477 bajtów]Aniołki z makaronu - wyróżniona w konkursie makaronowym praca Stanisławy Podleśny.

[Rozmiar: 9477 bajtów]Ozdoby choinkowe z makaronu - wyróżniona w konkursie makaronowym praca Małgorzaty Tatarczak.

[Rozmiar: 9477 bajtów]Ozdoby z makaronu to nie tylko aniołki na choinkę - Makaronowe aniołki mogą być uroczą ozdobą Twojej choinki. To proste i bardzo efektowne ozdoby. Ale to nie jedyne ozdoby, które możesz wykonać z makaronu...

ozdoby z makaronuMakaronowe ozdoby i dekoracje - Schematy wykonania z makaronu figurki lwa, bożonarodzeniowej choinki i nie tylko...

ozdoby z makaronuKoraliki z makaronu - Piękne, kolorowe korale bez trudu zrobi każda mała dama lub kawaler by ofiarować je w prezencie np. na Dzień Matki. Koraliki wyglądają wyjątkowo i szczęśliwa mama na pewno chętnie będzie je nosić.


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców